Kişisel Web Blog

Yılmaz Vural’ın hikayesini anlatan futbol menajerlik oyunu: 9PM Football Managers

02.01.2019
304
Yılmaz Vural’ın hikayesini anlatan futbol menajerlik oyunu: 9PM Football Managers
Yılmaz Vural’ın hikayesini anlatan futbol menajerlik oyunu: 9PM Football Managers

Öykü odaklı mobil bir futbol menajerlik oyunu olarak karşımıza meydana çıkan 9PM Football Managers, odağına ülkemizin tanınan teknik direktörlerinden olan Yılmaz Vural‘ı alıyor. Yılmaz Vural’ın kendi hikayesinin anlatıldığı 9PM Football Managers oyunu, geçtiğimiz hafta gerçekleşen bir basın toplantısı ile tanıtıldı.

Uncosoft tarafından geliştirilen 9PM Football Managers, ayrıca Android keza de iOS platformları için bedava olarak mevcut durumda. Gerçekleştirilen basın toplantısında oyun ile ilgili direktifler yapan Uncosoft idare heyeti başkanı Şener Bilgin, futbol menajerlik oyunlarının popülaritesinin her geçen gün daha da artmakta olduğunu lakin bugüne dek bu oyunların yalnızca tanıdık olmayan yazılım firmaları kadar geliştirildiğini dile getirdi.

9PM Football Managers oyunu ile birlikte mobil menajerlik oyunlarına reformcu ve inovatif bir perspektif getirdiklerini ifade eden Alim, günlük yaşantıda hepimizin telefonları ile çok artı vakit geçirip uyuşuk kaldığını ve bu yüzden oyunun içerisine adım-sayar özelliğini ekleyerek kullanıcıları hareket etmeye yönlendireceklerini de belirtti.

9PM Football Managers ile ilgili açıklamalarda bulunan Yılmaz Vural, ülkemizde projelendirilen ve Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen bu oyunun ilk Türk mobil menajerlik oyunu olduğuna uyarı çekti. ilklerin hoş lakin riskli olduğunu da bildiren Vural, içten ve kabiliyetli insanlarla çalışırsanız bu riski başarı ile sonuçlandırabileceğinizi de sözlerine ekledi.

Oyun 1986 yılında başlıyor

9PM Football Managers oyununun hikayesi 1986 yılından başlıyor. Oyundaki niyet ise Yılmaz Vural’ın oyuncuya devrettiği kulübü en her tarafta yapı ederek kendi deneyimlerinizi kullanarak takımınızı üst liglere taşımak. 9PM Football Managers oyununda her akşam saat 9da rakibiniz ile bir maç yapmanız gerekiyor.

Bu maça en iyi şekilde hazırlanmanız için gün içinde mini oyunlar oynamanız gerekiyor. Bu oyunlardan ne değin yüksek puan alırsanız takımınız akşam gerçekleşecek maça böylece iyi hazırlanmış oluyor. Dilerseniz 9PM Football Managers oyununu Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

9PM Football Managers Uncosoft Yılmaz Vural

Favorilere Ekle

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved