Kişisel Web Blog

Yemeksepeti’nin anında teslimat servisinin adı belli oldu: BANABİ

11.02.2019
122
Yemeksepeti’nin anında teslimat servisinin adı belli oldu: BANABİ

Geçtiğimiz Ocak ayının birincil günlerinde Yemeksepeti‘nin hemen teslimat servisi kurarak süratli alışveriş uygulaması olan Getir‘e karşı taraf olmaya hazırlandığını sizlere aktarmıştık. Geçtiğimiz günlerde ise Nisan ayında kullanıma sunulacak olan Yemeksepeti’nin anında teslimat servisi için bir viral kampanya başlatıldığını ise sizlere aktarmıştık.

Bugün karşımıza çıkan bilgilere tarafından ise Yemeksepeti’nin hemen teslimat servisinin adı muhakkak oldu. Nisan ayında kullanıma sunulacak olan Yemeksepeti’nin hemen teslimat servisi için BANABİ ismi tercih edilmiş. Derhal teslimat servisi olan BANABİ ile ilgili herhangi bir sosyal medya hesabına ulaşamadığımızı da ekleyelim.

ilk olarak İstanbul için kullanıma sunulacak olan BANABİ servisinin domainin satın şu an için pendingTransfer sürecinde. Aldığımız bilgilere göre BANABİ servisi harici bir servis olmayacak Yemeksepeti’nin içinde ilerleyecek.

Son olarak şu lahza Yemeksepeti’nin derhal teslimat servisi için hazırlanan logo ve ismin marka tescilinin BANABİ olarak alındığını lakin bu ismin ve logonun kullanılıp kullanılmayacağı konusunda herhangi bir tanımlama yapılmadığını da belirtelim. Konuyla ilgili gelişmeleri takip ediyoruz. BANABİ servisi ile ilgili detayları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

BANABİ Yemeksepeti

Favorilere Ekle

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved