Kişisel Web Blog

Webrazzi E-Ticaret 2019’un ikinci tur konuşmacıları belli oldu!

07.02.2019
116
Webrazzi E-Ticaret 2019’un ikinci tur konuşmacıları belli oldu!

Yılın birincil Webrazzi konferansı olan Webrazzi E-Ticaret 2019‘a oldukça kısıtlı bir zaman kaldı. 20 Şubat Çarşamba günü, Raffles İstanbul‘da düzenleyeceğimiz Webrazzi E-Ticaret 2019’un ilk tur konuşmacılarını sizlere geçtiğimiz Ocak ayının son günlerinde aktarmıştık.

Bugün ise Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansımızın ikinci tur konuşmacıları ile karşınızdayız. Andırmak gerekirse Webrazzi E-Ticaret 2019‘un birincil tur konuşmacıları arasında Armut Kurucu Ortağı Başak Taşpınar Değim, DHL Express Türkiye Satıştan Sorumluluk Sahibi Genel Müdür Yardımcısı Boğaç Özsan, NBT Kurucusu Eren Koçyiğit, P&G Board Member & Head of E-Business and Corporate Trade Marketing Kasıt Narmanlı, Facebook Vertical Strategy Lead Gül Yüksel Akkaya, Gemius Ülke Müdürü İdil Kesten, LC Waikiki Genel Müdür Yardımcısı M. Salih Yılmaz, EY Consumer Products Sektör Lideri Özge Gürsoy ve Akinon‘un Kurucu Ortağı Tolga Tatari yer alıyordu.

Pepsico Dijital Pazarlama ve E-ticaret Bölümü Başkanı Didem Namver, B2C Direct Kurucusu Yusuf İbili, Inveon Kurucu Ortağı Yomi Kastro, Netizen Kurucusu Ümit Öncel, Netpoint Digital Kurucusu Murat Buyurgan, Türkiye Meslek Bankası Ödeme Sistemlerinden Sorumluluk Sahibi Müdür Yardımcısı H. Bora Gülşeni, Hepsiburada Milletlerarası Satış ve Pazarlama Başkanı Yasemin Çelikboy, Getir Kurucusu Nazım Salur, Hepsiburada Uluslararası Büyümeden Sorumlu Başkanı Emre Ekmekçi, Google Mobil Web’den Sorumluluk Sahibi Küresel Mahsul Müdürü Cemal Büyükgökçesu, Akinon Kurucu Ortağı Ahmet Emre Sarı ve Watsons E-ticaret Başkanı Şervan Adar Avşar yer alıyor.

Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansımıza e-ticaret sektöründe bulunan veya yer elde etmek isteyen herkesi bekliyoruz. Konferansımıza gelip istediğiniz sunumu izleyebilir, sektörün manâlı isimleriyle kahve molalarında tanışabilir ve networkünüzü genişletebilirsiniz. Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansımıza katılmak için bilet edinmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer yandan anında aşağı ‘Webrazzi konferanslarına katılmanın en kolay ve en yerinde yolu‘ olarak tasvir edebileceğimiz Webrazzi Pass hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2019 konferans takvimimize de göz atabilirsiniz. Herhangi bir soru ya da görüşünüzü bizimle paylaşmak içinse email protected e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Webrazzi E-Ticaret 2019 Sponsorları

Elmas Sponsor

Altın Sponsor

Gümüş Sponsorlar

  

Medya Sponsorları

  

Destekleyenler

 

Webrazzi Konferans Takvimi 2019

20 Şubat, Webrazzi E-Ticaret 2019, Raffles Istanbul
17 Nisan, Webrazzi Dijital 2019, Raffles Istanbul
16 Ekim, Webrazzi Summit 2019
11 Kasım, Webrazzi Developer 2019, Raffles Istanbul
11 Aralık, Webrazzi Fintech 2019, Raffles Istanbul

Webrazzi Pass, Webrazzi’nin 2019’daki tüm konferanslarına giriş hakkı sağlıyor!

Yıl içindeki bütün konferanslarımıza katılım hakkı sağlayan Webrazzi Pass, bununla beraber büyük bir fiyat avantajı da sunuyor. Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi Pass’e 1 veya 2 kişilik alımlar için 3.250 TL, 3 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.950 TL’den sahip olabilirsiniz.

20 Şubat Çarşamba günü yine görüşürüz!

Webrazzi E-Ticaret Webrazzi E-Ticaret 2019

Favorilere Ekle

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved