Kişisel Web Blog

Uygulama ve web projeleriniz için ücretsiz ilüstrasyon sitesi: Ouch!

02.01.2019
119
Uygulama ve web projeleriniz için ücretsiz ilüstrasyon sitesi: Ouch!

Icons8’i n yan projelerinden biri olan Ouch!,  özellikle arayüz oluşturan kullanıcıların dikkatini çekebilecek ücretsiz illüstrasyonlar sunuyor. Bu yeni platforma baktığımızda Daha önce Lunacy, Moose ve Fugue projeleriyle tanıdığımız Icons8’in  yeniden başarılı bir iş çıkardığını söyleyebiliriz.

Ouch!’u, özellikle arayüz oluşturanların tercih edeceğini söylememizin nedeni ise sitede “Sayfa bulunamadı!” veya “Antre Yap” gibi arayüzlerde karşılaşılabilecek muhakkak temalara uygun illüstrasyon aratmanızın mümkün olması. Bunun yanı sıra ilüstrasyonların belirli başlıklar aşağı toplandığını da belirtelim. Bu Nedenle ilişkiler, hayvan bakımı, finans veya eğitim konulu çizimleri de sitede zahmetsizce bulabiliyorsunuz.

Konu başlıklarını veya temalar sizin için kayda değer değilse illüstrasyonları yalnızca stillerine kadar incelemeniz de muhtemel. Ouch!’ta şimdilik 14 öbür stilde toplam 334 çizim bulunuyor. Ancak bu sayının artık göstermesi olası.

Uygulama ekranlarını, ara netice sayfalarını ve blog yazılarını içerik bakımından zenginleştirmek istiyor. Kullanıcıların ürünlere olan ilgisini can sıkıcı tasarımlar sebebiyle yitirdiğini gösteren Icons8 ekibi, girişimcilere, geliştiricilere ve içerik üreticilere yeni bir çözüm daha sunuyor. Ekip, Ouch!’un yanı sıra çıkardığı bedava Lunacy, Moose ve Icons ürünleriyle de üretimde yer alan şahısların, üretim şeklini değiştirmeyi hedefliyor.

kişisel olarak Ouch!, birincil etapta illüstrasyonlara ciddi bir bütçe ayıramayacak olan girişimciler için hoş bir çözüm. Bilhassa illüstrasyonların UX odaklı olduğunu ve Dribble’daki en iyi isimler kadar tasarlandığını düşünürsek, bu hizmeti değerlendirmenin yararlı olacağını söyleyebiliriz. yine de çalışmaların vektör formatını almayı ve kaynak göstermemeyi seçim ediyorsanız, 19.90 dolar ödemeniz gerektiğini belirtelim.

Icons8 Ouch!

Favorilere Ekle

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved