Kişisel Web Blog

Trello’nun Pazarlama ve Sosyal Medya alanında öne çıkan Power-Upları

11.01.2019
116
Trello’nun Pazarlama ve Sosyal Medya alanında öne çıkan Power-Upları

Trello’yu daha bereketli kullanabilmeniz için bu yazımızda Trello’nun Pazarlama ve Sosyal Ağ Power-Uplarından öne çıkanları sizler için derledik. Daha önce ele aldığımız Trello power-uplarına taramak isterseniz IT ve Proje Yönetimi Power-Uplarını ya da IK ve Operasyon power-uplarını inceleyebilir, dosya yönetimive geliştirici power-uplarına göz atabilirsiniz. Daha pozitif power-up analiz etmek için hem otomasyon alanında keza de çözümleme ve raporlama alanında  hazırladığımız yazılara bakabilirsiniz. Aynı şekilde Trello’da Pano’yu daha iyi yönetmeniz için ihtiyacınız olan Power-Up’lar‘ı da incelemenizi öneririz.

Evernote

Popüler verimlilik uygulaması Evernote’un yayınladığı bu Trello Power-Up’ı tamamen notlarınızı Trello kartlarına zahmetsizce ekleyebiliyor ya da kartlar üzerinden yeni notlar oluşturabiliyorsunuz. aynı zamanda kartlara eklenen notlardaki bilgileri de hakiki zamanlı olarak görüntüleyebiliyorsunuz.

Evernote’taki notlarınızı Trello kartlarınıza taşıyan bu Power Up, Trello üzerinden Evernot’ta arama yapmanızı da sağlıyor. Power up’ın Trello üzerinden Evernottaki gerçek zamanlı detayları ve linkleri görüntülemenizi sağladığını da ekleyelim.

Publicate

E-posta pazarlama alanında uygulamak kolay ve güzel bültenler oluşturmanızı sağlayan Publicate, bu power up ile birlikte bültenlerinizi daha basit yönetmenizi amaçlıyor.

Publicate Power-Up’ı tamamen oluşturduğunuz herhangi bir bülteni Trello Kartlarına ekleyebiliyor ve bu bültenlerin gerçek zamanlı olarak önizlemesini yapabiliyorsunuz. Aynı şekilde bir Publication bültenini kart üzerinden kolayca görüntüleyebiliyor ve düzenleyebiliyorsunuz.

Growth Board

Growth Hacker Power-Up’ı ile Facebook reklamları, GA, Mixpanel, Twitter reklamları, Kissmetrics, Amplitude, Optimizely ve Google Optimize gibi hesaplarınızdaki verilerinizi Trello’da görüntüleyebiliyorsunuz.

Buradan aldığınız veri ile tüm çoğaltma sürecinizi ve görevlerinizi Trello’da yönetebileceğinizi de belirtelim. 15’den fazla bilgi kaynağını ekleyebildiğini bu Power up, hakiki veriyle bağlantınızın kesilmemesini sağlıyor. Anahtar kelimeleri ve güncellemeleri kullanarak 10 saniyede her hangi bir veriye ulaşabiliyor, canlı verilerin yanı sıra eylemlerinizin sonuçlarını da gözlemleyebiliyorsunuz. Bu Nedenle görevlerinizi veriler ışığında düzenleyebiliyor ve önceliklendirebiliyorsunuz.

Wistia

Daha önce Trello’nun öne meydana çıkan Analiz ve Raporlama aralarında yer verdiğimiz Wistia, Trello üzerinden video çalışmalarınızı kolaylaştırıyor. Sitenizdeki videonun performansını Trello kartları üzerinde görüntüleyebilmenizi karşılayan Wistia Power-up’ı bununla birlikte video ekibinin videoyu ne vakit yüklediğini kart üzerinden görüntüleyebilmenizi de olası kılıyor. giderken Trello kartı üzerinden videonun tamamını izleyebileceğinizi de söyleyelim.

Trello’daki Power-Up’ın yanı sıra Bir pazarlama ekibi göre kurulan Wistia’nın pazarlama odaklı bir video platformu olduğunu belirtmekte de menfaat var.

Twitter

Pazarlama, yardım, satış veya mahsul bölümlerinin faydalanabileceği bu Power-Up, müşterilerinizin sosyal ağlarda dile getirdiği sorunları yönetmenizi sağlıyor. bununla beraber özellik isteklerinin kolayca görüntülenebildiği bu power-up’ta topluluk yönetimi de aracısız olarak Trello üzerinden yapılabiliyor.

URLler, mentionlar, aramalar üzerinden Tweetleri çabucak kartlara ekleyebildiğinizi de söyleyelim. Aynı şekilde sürükle bırak yöntemiyle de bu içerikleri kartlara eklemeniz muhtemel. Trello’ya eklediğiniz Tweetlerde Beğeni, Retweet ve cevaplama eylemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Trello

Favorilere Ekle

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved