Kişisel Web Blog

Trello’da öne çıkan Satış ve Destek power-upları

14.01.2019
102
Trello’da öne çıkan Satış ve Destek power-upları

Trello’yu daha bereketli kullanabilmeniz için daha önce kaleme aldığımız Mahsul ve Tasarım alanındaki Power Uplardan daha sonra bu yazımızda da Trello’nun Satmak ve Yardım power-uplarından öne çıkanları sizler için derledik. Daha önce ele aldığımız Trello power-uplarına taramak isterseniz Pazarlama ve Sosyal Medya Power-Uplarını, IT ve Proje Yönetimi Power-Uplarını ya da IK ve Operasyon power-uplarını inceleyebilir, dosya yönetimive geliştirici power-uplarına göz atabilirsiniz.

Daha artı power-up çözümlemek için keza otomasyon alanında hem de analiz ve raporlama alanında  hazırladığımız yazılara bakabilirsiniz. Benzer şekilde Trello’da Pano’yu daha iyi yönetmeniz için ihtiyacınız olan Power-Up’lar‘ı da incelemenizi öneririz.

Droplr

Droplr Power Up Trello kartlarına eklediğiniz kısaltılmış linkleri, görünüm olarak varlıklı içeriklere dönüştürüyor. Bu Power Up ile birlikte linkleriniz hakkındaki bilgileri kartlarınızda zahmetsizce görüntüleyebiliyor ve tek bir tıkla panonuzdaki kısa linkleri kopyalayabiliyorsunuz. Benzer şekilde linkleri yeni bir pencerede açarak detaylı bir şekilde inceleybilmeniz de sağlanıyor.

Help Scout

Help Scout Power Up’ı tamamen karta eklenen konuşmalar hakkında aktüel bilgileri kolayca görüntüleyebiliyorsunuz. Tanımayanlar için Power Up’ın üreticisi Help Scout’tan özetle bahsedelim. 140 ülkede binlerce işletmeye takviye olan Help Scout, her bir herif destek etkileşimini daha hümanist ve daha yardımcı hale getirmeye çalışıyor. Help Scout kullanan işletmelerin takım çalışmasını ve süreci Trello üzerinden daha kolay yönetmesi için hazırlanan Power-Up tek tıkla aktif ülkü getirilebiliyor.

PipeDrive

Daha önce öne meydana çıkan IK ve Operasyon Power-upları arasında da yer verdiğimiz Pipedrive Power-up’ı, satmak sürecinizdeki  anlaşmaların açılış veya  kapanış gibi belli aşamalarını otomatik olarak seçmenizi sağlıyor. bununla birlikte bu power-up,  Trello üzerinden Pipedrive’daki uzlaşma bilgilerinizi de aracısız olarak çekebilmenize imkan tanıyor. Böylece satış süreci ile organizasyonunun geri kalanının uyumlu olması amaçlanıyor. bu arada Power-up’ı etkinleştirdikten daha sonra ayarlar üzerinden kişiselleştirebileceğinizi söylemekte de menfaat var.

Zendesk

Zendesk Power-Up’ı, Trello kartlarında Zendesk etiketleri eklemenizi ve önceden Zendesk’te oluşturduğunuz etiketleri görmenizi sağlıyor. Araçlar aralarında geçiş gerçekleştirmek zorunda kalmadan tek bir yerden tüm süreci görmenizi karşılayan bu Power Up ile her bir sorun odağında takviye ekibinin aldığı aksiyonları ve ekibin iletişimini takip etmeniz olası. Benzer şekilde bütün yardım etiketlerini de tek bir karta ekleyerek yaşanan sorunların hepsini bir arada görmeniz mümkün. Etiketleme ve bahsetme özelliklerini senkronize ederek ticketlar hakkında daha derin bilgiye sahip olabilir ve çalışanların performansını ölçümleyebilirsiniz.

Zoho CRM

Zoho CRM Power-Up’ı satmak elemanlarının Trello üzerinden leadleri kategorize ederek ve önceliklendirecek daha artı satmak yapmalarına tezgâhtar olmayı hedefliyor. Bu power up ile birlikte satış sürecinin yakın takibe alınması ve bu nedenle hiç bir lead’in gözden kaçırılmaması sağlanıyor. Tüm pano üyelerinin ekiple iş birliği yapmasını olası kılan Zoho CRM, satış anlaşmalarının çabucak sonuçlanmasını amaçlıyor.

Power Up doğru Trello üzerinden tüm kayıtları görebilir, Zoho CRM’e yeni evraklar ekleyebilirsiniz. Var olan kayıtları aratabileceğinizi ve Trello’ya yenilerini ekleyebileceğinizi de belirtelim.

Trello

Favorilere Ekle

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved