Kişisel Web Blog

PepsiCo otonom araçla öğrencilere atıştırmalık dağıtmaya başladı

08.01.2019
101
PepsiCo otonom araçla öğrencilere atıştırmalık dağıtmaya başladı
PepsiCo otonom araçla öğrencilere atıştırmalık dağıtmaya başladı

PepsiCo, Robby Technologies ile gerçekleştirdiği işbirliği ile şirketin otonom araçlarını kullanarak testler yapmaya başladı. PepsiCo’nun markası Hello Goodness tarafından geliştirilen projede, öğrenciler dilekçe aracılığıyla otonom araçları kampüs içerisinde kendi ayaklarına dek çağırabiliyor

ABD’nin California eyaletinde yer alan University of the Pacific öğrencileri, Snackbot adını alan otonom araçlar aracılığıyla atıştırmalık ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Robby Technologies’in geliştirdiği ve 6 tekerlekli otonom vasıta, yaklaşık 23 kilogram taşıma kapasitesine sahip. Tam sorumluluk olmasıyla birlikte 40 kilometre değin yol alabilen bu otonom kara drone’ları başvuru aracılığıyla sipariş alıyor ve teslimat gerçekleştiriyor.

Genel Olarak PepsiCo çatısı altında bulunan bambaşka ürünleri sunan tatbik ile öğrenciler atıştırmalıklarını bir nebze daha dinç bir mahsul çizgisinden seçebiliyor. Zira PepsiCo yarattığı markası Hello Goodness ile de bütün olarak bunu amaçlıyor. Başvuru sağlıklı yaşam tarzını seçim eden öğrencileri hedefliyor. Dolayısıyla Hello Goodness markasının altındaki ürün gamı şeker açısından şekersiz ya da daha eksik şekerli olan ürünleri sunuyor ve daha sağlıklı opsiyonları öğrencilere sağlama konusunda hedeflere sahip.

Hello Goodness Pepsi PepsiCo Robby Technologies University of the Pacific

Favorilere Ekle

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved