Kişisel Web Blog

Online PR servisi BültenGönder.in, B2Press adını alarak globale açıldı

11.02.2019
130
Online PR servisi BültenGönder.in, B2Press adını alarak globale açıldı
Online PR servisi BültenGönder.in, B2Press adını alarak globale açıldı

2016 yılından bu yanlamasına, PR hizmetlerini online servis olarak sunan BültenGönder.in globale açıldı ve ad değişikliğine de artan bir şekilde B2Press adıyla yoluna devam ediyor. bundan böyle Türkiye’de de B2Press markasını kullanmaya başlayan girişim, 20’den pozitif ülkede ondan pozitif dilde basın bülteni yazımı, dağıtımı, özel haber röportaj çalışmaları, medya satın alma ve raporlama hizmetleri sunuyor.

Yurt içi gelirlerinde yüzde 400 çoğalma

Takriben 30 ülkede haber ajanslarıyla iş birliği yapan B2Press, bundan böyle dünya genelinde yurt dışına açılan yerli yabancı çoğu markanın haber çalışmalarını da yönetiyor. Yenilenen web sitesiyle Fransızca, İngilizce ve Türkçe elde etmek üzere 3 dilde hizmet veren B2Press, geçtiğimiz bir yılda yurt içi gelirleriyle cirosal olarak yüzde 400 büyüdüğünü açıklamıştı. Türkiye’de bulunan merkezini Hollanda’ya da içeren teşebbüs, son 1 ayda yurt dışı operasyonuyla birlikte ise cirosunu ikiye katlamayı başararak Çin’den ABD’ye, Ortadoğu’dan Pakistan’a çoğu ülkede onlarca dilde haber servisi gerçekleştirdi. B2Press üzerinden, 300 binden artı gazeteciye, 150 farklı kategorideki 17 bin yayına erişilebiliyor. Bugüne değin eski adıyla BültenGönder.in, yeni adıyla B2Press’in 250’den fazla şirkete paket hizmet verdiğini de hatırlatalım.

Online PR Ajansı B2Press, medyada sesini duyurmakta zorlanan ya da global pazarda çok fazla ajans ve muhatapla meslek yapmak zorunda kalan birey ve kurumlara, online PR hizmeti sunuyor. Irtibat çalışmalarını kurum bünyesinde yürüten orta ve büyük ölçekli şirketlerin yanı sıra, bir PR ajansıyla çalışacak değin bütçesi olmayan girişim ve mikro işletmeler de sunulan hizmetten faydalanabiliyor.

Kullandıkları meslek modelini Human As a Service (HuaaS) olarak adlandıran ve sadece bir yazılım üzerinden yok, hakiki şahısların yönetiminde her çalışmaya özel müşteri temsilcisi sistemiyle çalışan B2Press, her ülkeye özel hazırlanan paketler dahilinde online olarak istek alıyor. Talepler B2Press ekibi göre değerlendirilerek, haber değeri içeren bir içeriğe sahipse onaylanıyor. Peşinde basın bülteni yazılıyor, kurum onayına gönderiliyor. Onayı takiben uygun mecralara gönderiliyor ve yayınlanan haberlerin takibi yapılarak raporlanıyor.

B2Press BültenGönder.in

Favorilere Ekle

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved