Kişisel Web Blog

Online market platformu Tazemasa.com, 2 saatte hızlı teslimat özelliğini aktif etti

12.02.2019
90
Online market platformu Tazemasa.com, 2 saatte hızlı teslimat özelliğini aktif etti
Online market platformu Tazemasa.com, 2 saatte hızlı teslimat özelliğini aktif etti

2013 yılında kurulan ve 200’ü taze edinmek üzere 2 bin 500’den pozitif ürünü, meyve, sebze ve birçok farklı kategoride kullanıcılarına ulaştıran Tazemasa.com, süratli teslimat özelliğini faal etti. 2016 yılında tüm Türkiye’ye kargo ile hizmet vermeye başlayan Tazemasa‘nın yeni hizmetinin her sipariş ardından müşterilerinden aldığı geri bildirim doğrultusunda ortaya çıktığını da belirtelim.

1 Ocak 2019 tarihinde etkin edilen seri teslimat özelliği ile İstanbul içerisinde 2 saate değin teslimat gerçekleştiriliyor. Bir süreliğine 150 TL ve üzeri siparişlere ücretsiz bir şekilde bu hizmeti sunan Tazemasa, saat 16:00’ya kadar bahşedilen bütün siparişleri, aynı gün içerisinde ve 2 saatte teslim ediyor. Hizmetin 150 TL’nin altındaki siparişler için 14,9 TL olarak ücretlendirildiğini de hatırlatalım.

E-ticaret platformlarında “seri teslimat” söz konusu olduğunda kullanıcı tarafındaki en büyük sıkıntı, ürünlerin fiilen söylenen saatte teslim edilip edilmeyeceği oluyor. Tazemasa yeni özelliğini etkin ettiğinden beri sadece 4 siparişte bıkkınlık olduğunu, onların dıştan herhangi bir problem yaşanmadığını da belirtelim. Bu durumlarda da e-posta yoluyla kullanıcıya bildirim gönderiliyor. Kullanıcı siparişin nerede olduğunu da canlı olarak izleyebiliyor.

Yüzde 20 sipariş artışı

2 saatte teslim servisi ile şu başlıca dek toplam siparişte yüzde 20’lik bir artış olduğunu da belirtelim. Seri teslimatın aktif edilmesindeki en büyük faktör ise sene sonunda Tazemasa’nın gerçekleştirmiş olduğu anket olarak karşımıza çıkıyor. Tazemasa’nın servis ve ürün seçimlerinde de anketlerden ve müşterilerinden yola çıktığını da belirtelim.

16:00’dan sonraki 150 TL’lik siparişler ise ertesi gün otomatik açıklamalar yardımıyla gerçekleştiriliyor. İlerleyen dönemde alıştırma saatlerinin uzayacağı bilgini de sizlerle paylaşmış olalım.

tazemasa tazemasa.com

Favorilere Ekle

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved