Kişisel Web Blog

Numeracy 2.0 ile daha hızlı ve daha az SQL yazın

07.01.2019
125
Numeracy 2.0 ile daha hızlı ve daha az SQL yazın
Numeracy 2.0 ile daha hızlı ve daha az SQL yazın

Günün çoğunu SQL sorguları yazarak geçiriyorsanız hayat kurtaracak bir aracı sizlerle: Numeracy. Hem daha seri ayrıca de daha az SQL yazma imkanı veren bir vasıta. Kod yazarken işleri hızlandıran zeki otomatik bitirme ve özel fonksiyonlar size ciddi zaman kazandıracaktır.

Birincil versiyonu ile birçok kullanıcının ilgisini çekmeyi başaran Numeracy, 2.0 sürümü ile hem kullanıcıların birçok isteğini yerine getirdi keza de yeni özellikler ekledi.

Eski kullanıcıların en büyük talebi olan epeyce şık ve fonksiyonel panel bu sürümde yayına küskün. Sürükle bırak yapısıyla panelde dilediğiniz gibi özelleştirmeler yapabiliyor ve bir çok ayrı parametreyi kullanarak filtrelemeler yapabiliyorsunuz.

Numeracy’nin bireysel kullanımlarda bundan böyle bedava olması ve takımlar için dilekçe fiyatının da 10 dolara düşürülmüş olması da yeni sürümü ile gelen kayda değer değişikliklerden bazıları. Bu sayede ekibinizle beraber kullanmadan önce bir vakit deneyebilir ve sonradan tüm ekibinizle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çalışmalarınızı size özel bir linkle arkadaşlarınıza paylaşabilir ve yorumlarını alabilirsiniz. bununla birlikte bunu Slack ve Email yoluyla da yapabilirsiniz.

Numeracy kurucusu Brian Smith, “kendinimizi BI (Business intelligence) araçlarına daha yakın görüyoruz ama daha basit kullanımımız dolayısıyla psql ya da diğer bir SQL editörü açılmak yerine veritabanında hızlı bir arama yapabilir, yeni tablolar da oluşturabilirsiniz” diyor.

neticede uzun uzun SQL yazmaktan yorulduysanız daha çabuk ve daha az kod yazarken bir yandan da görselleştirilmiş bir panele sahip almak isterseniz Numeracy 2.0’ı deneyebilirsiniz.

Numeracy SQL

Favorilere Ekle

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved