Kişisel Web Blog

Morhipo.com, kargo hizmetleri için Hepsiexpress ile iş birliği yaptı

26.12.2018
176
Morhipo.com, kargo hizmetleri için Hepsiexpress ile iş birliği yaptı
Morhipo.com, kargo hizmetleri için Hepsiexpress ile iş birliği yaptı

Türkiye’nin kayda değer e-ticaret sitelerinden Morhipo.com, Hepsiexpress ile iş birliği yaptığını açıkladı. Bu meslek birliğiyle birlikte, Morhipo.com’dan yapılan alışverişler Hepsiexpress ile müşterilerin istedikleri gün ve vakit aralıklarında belirttikleri adreslere ulaşacak.

Kargo hizmeti için Hepsiexpress ile iş birliği yapan Morhipo.com, müşterilerine daha süratli bir hizmet sunmanın yanı sıra teslimatlarını İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli bölgelerine ertesi gün randevulu teslimat seçenekleriyle gerçekleştirmeye başlıyor. artık müşteriler kargolarının teslim gününü ve zaman aralıklarını kendi diledikleri gibi belirleyebilecek. Keza İstanbul bölgesinde ise yapılan alışverişlerin teslimatları gün içinde gerçekleşebilecek. İstanbul için benzer gün ve ertesi gün randevulu teslimat seçeneklerinden faydalanan müşteriler, alışverişlerine diledikleri zaman aralıklarını seçim ederek ulaşabilecekler.

Morhipo.com Genel Müdürü Şule Kuban, Hepsiexpress ile yaptıkları meslek birliği bir uçtan bir uca müşterilerinin alışverişlerini yaptıkları gün ya da ertesi gün randevu oluşturarak kargolarını istedikleri tarih ve zaman aralıklarında alabileceklerini, siparişlerine fazla daha seri ulaşabileceklerini söyledi. Hepsiexpress Genel Müdürü Umut Aytekin ise iş birliğini her iki markanın hedeflediği müşteri memnuniyeti seviyelerine ciddi katkılar sağlamayı kastetmek olarak açıklıyor.

Morhipo.com, 2011 yılında tek sepet uygulaması ile sezon ve kampanya alışverişini birleştirmişti. 2014 yılında da müşterileri için ürünlerini teslim alırken kapıda peşin para veya kredi kartıyla ödemeye imkanı sunan hizmetini hayata geçirmişti. 2014 yılından itibaren Türkiye’deki Boyner veya YKM Mağazaları’ndan yapılabilmelerini de muhtemel hale getiren Morhipo.com, 2015 yılından beri de “TIKLA-GEL” ile satın alınan ürünlerin Boyner ve YKM Mağazaları’ndan teslim alabilme imkanını sunuyor.

HepsiExpress Morhipo

Favorilere Ekle

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved