Kişisel Web Blog

Mobil oyunlar için abonelik sistemi sunan AppButiq, yatırım aldı

02.01.2019
140
Mobil oyunlar için abonelik sistemi sunan AppButiq, yatırım aldı
Mobil oyunlar için abonelik sistemi sunan AppButiq, yatırım aldı

Reklamlardan ve başvuru içi satın alma seçeneklerinden arındırılmış bir mobil oyun deneyimi sunma hedefi ile yola çıkan AppButiq, platformunda yüzlerce farklı oyun barındırıyor. Mobil oyunlar için bir abonelik servisi sunan AppButiq, mobil oyunlar için Netflix sanki bir kullanım deneyimi vadediyor. Bir yatırım haberi ile de karşımıza çıkan AppButiq, Zeynep Sarılar kadar kurulan Actuate firmasından yatırım aldı. Yatırımın miktarı ya da şirket değerlemesi ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadığını da ekleyelim.

400’ü aşkın mobil oyuna sahip

Toplamda 400’ü aşkın mobil oyuna sahip olan AppButiq, aylık 24,90 TL aidat karşılığında tüm oyunlara reklamsız ve başvuru içi satın alma seçenekleri olmadan sahip olmanıza ihtimal tanıyor. Yalnızca Android platformunda hizmet veren AppButiq, Google Play‘den bağımsız olarak çalışıyor. AppButiq’i göstermek için önce web sitesi üzerinden AppButiq uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Sonrasında ise bu uygulama içinden dilediğiniz mobil oyunları akıllı telefonunuza veya tabletinize indirebiliyorsunuz.

Natürel oysa laf konusu mobil oyunları indirmek için cihazınızın ayarlar kısmında bulunan Emniyet ve Aygıt Yönetimine artan bir şekilde, Bilinmeyen Kaynakları müsade vermeniz gerektiğini de ekleyelim. Bu işlemi yaptıktan sonradan AppButiq platformundaki tüm oyunları zahmetsizce indirebilirsiniz. AppButiq’in paylaştığı verilere tarafından platform içindeki oyunların toplam değerinin 3 bin TL seviyelerinde olduğunu da belirtelim.

Aksiyon, macera, arcade, bulmaca, casual, çocuklar, yarış, spor ve strateji edinmek üzere toplamda 10 kategoriye sahip olan AppButiq, eski oyunlardan tutun da günümüzün popüler oyunlarına kadar böylece çok oyuna sahip.

Actuate AppButiq Zeynep Sarılar

Favorilere Ekle

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved