Kişisel Web Blog

Keiretsu Forum, lostra ve kuru temizleme girişimi Temiz’e 150 bin TL yatırım yaptı

26.12.2018
268
Keiretsu Forum, lostra ve kuru temizleme girişimi Temiz’e 150 bin TL yatırım yaptı
Keiretsu Forum, lostra ve kuru temizleme girişimi Temiz’e 150 bin TL yatırım yaptı

4 kıtada 54 şubesi ve 3 bine yakın lisanslı yatırımcı üyesi bulunan Keiretsu Forum‘un Türkiye ayağı Keiretsu Forum Türkiye, internet üzerinden kapıdan kapıya lostra ve kuru arıtma hizmeti sunan ve kısa zamanda 50 bin kişiye ulaşan yerli teşebbüs Temiz‘e 150 bin TL’lik yatırım yaptı.

Zamandan tasarruf ettiren ve hizmetleri kullanıcıların ayağına dek götüren girişimler son zamanlarda keza globalde hem de ülkemizde fazlasıyla uyarı çekmeye devam ediyor. Bu girişimler arasındaki yerini alan teşebbüs Pak de keza mobil kullanım hem de web sitesi üzerinden hizmet veriyor.

Temiz nasıl çalışıyor?

Temiz, kullanıcılarının temizletmek istedikleri ayakkabı ve giysilerini kendi kuryeleriyle evlerinden ya da belirttikleri adresten, kullanıcının istediği zaman dilimi içerisinde teslim alıyor. Teşebbüs daha sonra belirtilen süre diliminde gerekli temizlikleri yapılmış olan ürünleri kullanıcıya teslim ediyor. Pak’i daha önce kullanıp deneyimlemiş biri olarak girişimin fiilen yardımcı olduğunu söyleyebilirim. Çalışan ve kuru temizleme için süre bulamayan kişiler için önemli bir girişim olan Pak, kısa sürede 50 bin kullanıcıya ulaştı. Girişim bu rakamı gelecek dönemde daha da artırmayı hedefliyor.

Keiretsu Forum’un teknoloji, tüketim malları, internet, sağlık, enerji, gayrimenkul gibi artma bildiren farklı alanlara yönlendirilmiş sektörlerdeki bini aşkın şirkete, 800 milyon doların üstünde melek yatırım gerçekleştirilmesine arabuluculuk ettiğini hatırlatalım. Şirketin, Türkiye’de 100’den pozitif melek yatırımcısı ve 6 yılda 32 girişime 34 turda 50 milyon TL’den artı yatırım gerçekleştirdiğinin de altını çizelim.

Keiretsu Forum Keiretsu Forum İstanbul Temiz

Favorilere Ekle

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved