Kişisel Web Blog

Jack Dorsey’in unutamadığı Mark Zuckerberg anısı: Avladığı keçiyi soğuk ikram etti

25.01.2019
111
Jack Dorsey’in unutamadığı Mark Zuckerberg anısı: Avladığı keçiyi soğuk ikram etti
Jack Dorsey’in unutamadığı Mark Zuckerberg anısı: Avladığı keçiyi soğuk ikram etti

Rolling Stone dergisinin Twitter CEO’su Jack Dorsey‘le gerçekleştirdiği röportajda, Jack Dorsey ve Facebook‘un kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg arasındaki en garip anlardan biri de ortaya çıktı.

Dorsey’e sorulan “Facebook CEO’su Mark Zuckerberg’le olan en unutulmaz anınız nedir?” sorusuna “Zuckerberg’in sadece kendi öldürdüğü şeyleri yediği bir dönem vardı, beni ağırlama ettiği akşam yemeğinde de bir keçiyi öldürmüştü ve onu yememi istemişti.” dedi. Dorsey, Mark Zuckerberg’in keçiyi bir lazer silahıyla öldürdüğünü, daha sonra da onu kasaba gönderdiğini söyledi. Jack Dorsey’in keçiyi yemeyi reddettiğini, onun yerine yemeğin yanına gelen salatayı yediğini de belirtelim.

Yemeğin soğuk gelmesi gerçekte bir metafor mu?

Jack Dorsey, yemeğin masaya soğuk geldiğini de sözlerine ekledi. Bunun üstüne Rolling Stone muhabiri, bunun bir metafor olup olmadığını sordu. Dorsey de bunun muhtemel olabileceğini, nihayetinde intikamın soğuk yenen bir yemek yemek olduğunu söyledi. Twitter CEO’su, lazer tabancasının nasıl bir şey olduğu sorulduğunda ise tam olarak bilmediğini, silahın keçiyi öldürmekten çok sersemletmeye yaradığını açıkladı. Dorsey, silahla sersemletilen keçinin sonra bıçakla öldürüldüğünü de belirtti.

Röportajında özel hayatına ve Steve Jobs’a olan hayranlığına da değinen Jack Dorsey’le ilgili merak edilenler için Rolling Stone’da bulunan bu röportajı okuyabilirsiniz. Mark Zuckerberg’in kendi öldürdüğü hayvanlar açık havada diğer bir şey yemediğini de belirtelim.

Facebook Jack Dorsey Mark Zuckerberg Twitter

Favorilere Ekle

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved