Kişisel Web Blog

Instagram’da her fotoğrafa özlü söz ekleyenler için yapay zeka destekli servis: Quoth

23.01.2019
207
Instagram’da her fotoğrafa özlü söz ekleyenler için yapay zeka destekli servis: Quoth
Instagram’da her fotoğrafa özlü söz ekleyenler için yapay zeka destekli servis: Quoth

Görselleri yapay akıl kullanarak inceleme eden Quoth görsellere otomatik olarak popüler alıntılar ekliyor. Şimdilik yalnızca iOS cihazlarda kullanılabilen uygulamaya ilk etapta çektiğiniz bir fotoğrafı ya da daha önce kaydettiğiniz bir görseli yükleyebiliyorsunuz. Yüklediğiniz fotoğrafa her hangi bir alıntı eklemeden önce istediğiniz boyuta tarafından kırpabiliyorsunuz.

Bu işlemin peşinde Quoth fotoğrafınızı analiz ederek görsele uygun alıntıları seçmeniz için ekranın alt kısmında sıralıyor.

 

Bu noktada ekranı kaydırarak aniden pozitif alıntıyı görselin üzerinde test edebileceğinizi de söyleyelim. Size uygun alıntıyı bulduktan sonra görselin renk ayarlarını düzenleyebilir ve son adımda görseli telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Quoth’un devlete ait Instagram hesabında uygulamayı kullanarak oluşturabileceğiniz görsellerden örneklere yer veriliyor. Bu örneklere baktığımızda, Quoth’un sosyal ağların popüler içeriği alıntıları meydana getirmek için ideal bir araç söyleyebiliriz.

View this post on Instagram

We quothed your pic @calvinklein! Original post: https://www.instagram.com/p/Br_MaMOD-G1/ #dance #calvinklein #madonna #blue #quotes #quothapp #quoth #dothquoththeraven

A post shared by Quoth (@quothapp) on Dec 29, 2018 at 3:25pm PST

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Feyha sönmez dedi ki:

    Türkçe dilde olsaydı güzel olurdu

    1. DeePDe dedi ki:

      Yakında gelecektir. Eminim

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved