Kişisel Web Blog

Insider’dan yurt dışında çalışmaya imkan sağlayan kurum içi eğitim: SAM Academy

26.12.2018
458
Insider’dan yurt dışında çalışmaya imkan sağlayan kurum içi eğitim: SAM Academy

Dijital müşteri tecrübe platformu Insider, kariyerlerini yurt dışında devam ettirmek isteyen genç profesyoneller için SAM Academy isimli programını başlatacağını açıkladı.

2018 yılında aralarında Apple, Google, Oracle, PayPal, Stripe, YouTube, Instagram, Yahoo! ve WhatsApp gibi günümüzün teknoloji devlerinin de yer aldığı 250’den fazla firmaya yatırımda bulunmuş olan Sequoia Capital’dan 11 milyon dolar yatırım alan Insider, bu yatırımla birlikte büyümesini de devam ettiriyor.

İstanbul’dan daha sonra yurt dıştan kariyer fırsatı

Bugüne dek böylece fazla çalışanına İstanbul ofisinde tecrübe kazandırdıktan sonradan Insider’ın yurt dışı ofislerinde kariyer fırsatı sağlayan şirket, 2019 yılında SAM (Strategic Account Management) Academy olarak adlandırdıklarını yeni bir programı hayata geçirdiklerini açıkladı. Bu program zarfında, Insider’ın İstanbul ofisinde 1 sene sürecek olan bir eğitimden geçecek olan çalışanlar, kariyerlerini Insider’ın yurt dışarıya yer alan 18 ofisinden birinde devam ettirme fırsatı bulacak.

Insider’ın SAM Academy’sine katılacak olan adaylar doğrusu Strategic Account Manager pozisyonu için değerlendirilecekler. Kısacası SAM Academy’nin bir eğitim akademisinden ziyade bir meslek fırsatı olduğunu söyleyebiliriz. Katılımcılar, Insider’ın İstanbul ofisinde geçirecekleri bir senelik meslek tecrübelerinin arkasından yurt dışı ofislerine yerleştirilecekler. Dolayısıyla SAM Academy’nin dijital pazarlamaya ilgi duyan ve kariyerlerini yurtdışında devam ettirmek isteyen genç profesyoneller için büyük bir fırsat olduğunu söylemek mümkün.

Başvuran kişilerin tip odaklı bir işte en az 2 yıllık bir deneyime sahip olmaları gerektiğini hatırlatalım. SAM Academy’e başvurular için son gün ise 15 Ocak. SAM Academy’ye bulunma isteyenler, gerekli meslek tanımına bu linkten göz atabilirler.

Insider SAM Academy

Favorilere Ekle

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved