Kişisel Web Blog

Growth Circuit Özel Portfolyo Lansmanı’nda sunum yapan girişimler

10.01.2019
122
Growth Circuit Özel Portfolyo Lansmanı’nda sunum yapan girişimler

Growth Circuit Özel Portfolyo Lansmanı’nda şirketin yatırım yaptığı portföy şirketleri ve Ankara’nın yeni ortak alıştırma alanı Cozone tanıtıldı. Growth Circuit, hızlandırma programlarına katılan erken aşamadaki girişimleri 200 bin TL’ye değin tohum yatırımlarıyla Silikon Vadisi’ne açarken, daha ileri evre teknoloji şirketlerine ise 1 milyon 500 bin TL’ye dek yatırım yapıyor.

Growth Circuit bugüne değin, 145 Türk girişimini UC Berkeley ve Babson Global den gelen global mentorlarla destekledi. Hızlandırma programına katılan 20 girişimi, toplamda 2 milyon TL yatırım yaparak, Draper University ve ABC Global ortaklığında gerçekleştirdiği hızlandırma programlarıyla globale hazırladı. Growth Circuit bu özel Lansmanda portföyündeki ‘’Draper University Hero Training” programına katılmış ve başarıyla tamamlamış girişimleri tanıttı.

Growth Circuit’un portföyünde bulunan ve lansmanda sunum yapan girişimleri sizler için sıraladık.

Restearn: Bayağı restoranları daha verimli, uzun süre gelir elde edebilen ve mutlu müşterilere sahip restoranlara dönüştürmek isteyen bir girişim. Restearn doğruca mekan sahipleri müşterileri hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olarak yeni ve sadık müşterilere kolay bir şekilde ulaşabilecek.

Seyisco: Kara taşıtlarının altına takılan donanım baştan sona yol hasarları tespit ederek, erken tanı ve tasarruf sağlıyor.

Warden Legal: Warden ticari hukuk piyasalarında doruk gösteren müşterilerinin işlerini geliştirmek için suni zeka hukuk asistanları ve tahlil ürünleri geliştirir.

Sensgreen: Sensgreen, gelişmiş sensörler ve yapay akıl algoritmaları kullanarak ticari binalarda enerji verimliliği çözümleri geliştirmektedir.

Blok-Z: Blok-Z, Elektrik yayılma firmalarına ast elektrik üreticilerinin ödemelerini blok zinciri altyapısıyla eşten eşe olarak ödemelerine olasılık karşılayan çözümler geliştirmektedir.

Basit ekran: Pano ve billboard gibi dış cephe reklamlarını dijitalleştiren daha az masraflı çözümler geliştirir.

Gatepay: Çifte-masraf (double-spend) saldırılarını kriptografik olarak benzersiz bir mekanizmayla engelleyerek Bitcoin ve diğer kripto-paralar ile yapılan ödemelerde ağdaki işlem sürelerini bekleme gereksinimini ortadan kaldıran açık kaynak kodlu bir yazılım cüzdanı ve altyapısıdır.

Spirohome: Günümüzde her yaşta görülen ve her geçen gün büyüyen astım ve koah hastalıklarına akıllı çözümler geliştiriyor.

Growth Circuit Hızlandırma Programının 2019 ayağında başvuruları devam ediyor. Başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

Blok-Z Gatepay GROWTH CIRCUIT Kolay Ekran Restearn Sensgreen Seyisco Spirohome Warden Legal

Favorilere Ekle

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved