Kişisel Web Blog

Girişim hızlandırma programı Fincube’ün ilk girişimleri belli oldu

08.02.2019
144
Girişim hızlandırma programı Fincube, ilk girişimlerini 6 Şubat tarihinde belirleyecek

Geçtiğimiz Ocak ayında QNB Finansbank‘ın teşebbüs hızlandırma programı olan Fincube‘ün ilk girişimlerini Şubat ayının ilk haftasında belirleyeceğini sizlere aktarmıştık. Fincube Hızlandırma programının ilk dönemi için toplamda 8 girişimin seçildi. Programın ilk dönemi ise 11 Şubat’ta başlayacak.

Programa seçilen 8 teşebbüs toplamda 4 ay her tarafında büro kullanımı, mentorluk, teknoloji çözümleri, eğitim ve teknik danışmanlık alıp Demo Day ile mezun olma şansı yakalayacaklar.

Fincube’ün ilk dönemine seçilen 8 teşebbüs

Agrobil: Temelde bir SaaS veri servisi olan Agrobil, tarım sektörü için arz zinciri her tarafında ilgili verileri çiftlik sahibi ve alıcılara iletiyor.

Algopoly: Bir yapay akıl girişimi olarak karşımıza çıkan Algopoly, enerji odağında büyük ölçekli tahminleme algoritmaları üzerinde çözümler üretiyor.

Kassa: Sosyal çevre ile iki taraflı harcama paylaşım ve takip uygulaması olarak hizmet veren Kassa, masrafları bölüşmenin en akıllı yolu olduğunu iddia ediyor.

Nkolayofis: Geçtiğimiz Ağustos ayında 1,25 milyon dolar değerlendirme ile yatırım alan Nkolayofis, kobilere ön muhasebe ve büro çözümleri sunuyor.

Price&Me: Bir asistan olarak hizmet sunan Price&Me, kullanıcısına geçmiş alışveriş işlemlerine ve üyelik avantajlarına göre fırsatlar sunuyor.

Sellonin: E-ticaret mağaza yönetim uygulaması olan Sellonin.com, Firmaların E-ticaret operasyonlarında karlılıklarını artırmalarını ve maliyetlerini düşürmelerini sağlıyor.

StokBankası: Gıda sektöründe çalışan firmalar için pazar yeri olarak hizmet veren StokBankası, gıda sektöründeki toptancı ve perakendeci arasındaki satın alma sürecini çift cepheli data entegrasyonu tamamen yönetiyor.

Zebrapos: SaaS platformu olarak hizmet veren Zebrapos, abonelik modeli ile mahsul ve hizmet satışına olanak veren ve ödemeleri otomatik olarak almayı sağlayan bir servis.

Agrobil Algopoly Fincube Kassa NKolayOfis Price&Me QNB Finansbank Sellonin Stokbankası Zebrapos

Favorilere Ekle

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved