Kişisel Web Blog

Girişim hızlandırma programı Fincube’ün ilk girişimleri belli oldu

08.02.2019
102
Girişim hızlandırma programı Fincube’ün ilk girişimleri belli oldu

Geçtiğimiz Ocak ayında QNB Finansbank‘ın teşebbüs hızlandırma programı olan Fincube‘ün ilk girişimlerini Şubat ayının ilk haftasında belirleyeceğini sizlere aktarmıştık. Fincube Hızlandırma programının ilk dönemi için toplamda 8 girişimin seçildi. Programın ilk dönemi ise 11 Şubat’ta başlayacak.

Programa seçilen 8 teşebbüs toplamda 4 ay her tarafında büro kullanımı, mentorluk, teknoloji çözümleri, eğitim ve teknik danışmanlık alıp Demo Day ile mezun olma şansı yakalayacaklar.

Fincube’ün ilk dönemine seçilen 8 teşebbüs

Agrobil: Temelde bir SaaS veri servisi olan Agrobil, tarım sektörü için arz zinciri her tarafında ilgili verileri çiftlik sahibi ve alıcılara iletiyor.

Algopoly: Bir yapay akıl girişimi olarak karşımıza çıkan Algopoly, enerji odağında büyük ölçekli tahminleme algoritmaları üzerinde çözümler üretiyor.

Kassa: Sosyal çevre ile iki taraflı harcama paylaşım ve takip uygulaması olarak hizmet veren Kassa, masrafları bölüşmenin en akıllı yolu olduğunu iddia ediyor.

Nkolayofis: Geçtiğimiz Ağustos ayında 1,25 milyon dolar değerlendirme ile yatırım alan Nkolayofis, kobilere ön muhasebe ve büro çözümleri sunuyor.

Price&Me: Bir asistan olarak hizmet sunan Price&Me, kullanıcısına geçmiş alışveriş işlemlerine ve üyelik avantajlarına göre fırsatlar sunuyor.

Sellonin: E-ticaret mağaza yönetim uygulaması olan Sellonin.com, Firmaların E-ticaret operasyonlarında karlılıklarını artırmalarını ve maliyetlerini düşürmelerini sağlıyor.

StokBankası: Gıda sektöründe çalışan firmalar için pazar yeri olarak hizmet veren StokBankası, gıda sektöründeki toptancı ve perakendeci arasındaki satın alma sürecini çift cepheli data entegrasyonu tamamen yönetiyor.

Zebrapos: SaaS platformu olarak hizmet veren Zebrapos, abonelik modeli ile mahsul ve hizmet satışına olanak veren ve ödemeleri otomatik olarak almayı sağlayan bir servis.

Agrobil Algopoly Fincube Kassa NKolayOfis Price&Me QNB Finansbank Sellonin Stokbankası Zebrapos

Favorilere Ekle

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved