Kişisel Web Blog

GetirYemek ve Getir’in 4. yılının tüm detayları Webrazzi E-Ticaret 2019 sahnesinde konuşulacak

12.02.2019
101
GetirYemek ve Getir’in 4. yılının tüm detayları Webrazzi E-Ticaret 2019 sahnesinde konuşulacak
Hazırsanız başlıyoruz: 2019 yılı Webrazzi etkinlikleri

Anında teslimat servisi olan Getir‘in yemek yemek siparişi servisi olan GetirYemek’in kullanıma sunulduğunu ve Teşebbüs Sermayesi Yatırım Fonu‘nun kurulduğunu sizlere daha önce aktarmıştık. 20 Şubat Çarşamba günü, Raffles İstanbul‘da düzenleyeceğimiz Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansımızda, ülkemizin önde gelen anında teslimat servislerinden olan Getir’in kurucusu Nazım Salur da yer alacak.

Nazım Salur – Getir

Getir’in yemek siparişi servisi olan GetirYemek, Teşebbüs Sermayesi Yatırım Fonu ve Getir’in 4. yılı ile ilgili tüm detayları Webrazzi E-Ticaret 2019 sahnesinde paylaşacak olan Nazım Salur, Webrazzi CEO’su Arda Tanrısal ile bir söyleşi gerçekleştirecek. 2015 yılında faaliyete başlayan derhal teslimat servisi olan Getir, kısa zaman önce Yemeksepeti’ne rakip olarak geçtiğimiz günlerde yemek siparişi servisini hayata geçirdi.

Şu lahza için kısıtlı alan için kullanımda olan GetirYemek servisinin bütün detayları ve servisin gelecek planları Webrazzi E-Ticaret 2019 sahnesinde konuşulacak. Son olarak Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansımızın ikinci tur konuşmacılarının kesin olduğunu da hatırlatalım.

Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansımıza e-ticaret sektöründe bulunan ya da yer edinmek isteyen herkesi bekliyoruz. Konferansımıza gelip istediğiniz sunumu izleyebilir, sektörün kayda değer isimleriyle kahve molalarında tanışabilir ve networkünüzü genişletebilirsiniz. Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansımıza yeralma için bilet elde etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Öteki yanlamasına hemencecik altında ‘Webrazzi konferanslarına katılmanın en basit ve en yerinde yolu‘ olarak tarif edebileceğimiz Webrazzi Pass hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2019 konferans takvimimize de göz atabilirsiniz. Herhangi bir soru veya görüşünüzü bizimle paylaşmak için ise email protected e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Webrazzi E-Ticaret 2019 Sponsorları

Elmas Sponsor

Altın Sponsorlar

 

Gümüş Sponsorlar

  

Medya Sponsorları

  

Destekleyenler

 

Webrazzi Konferans Takvimi 2019

20 Şubat, Webrazzi E-Ticaret 2019, Raffles Istanbul
17 Nisan, Webrazzi Dijital 2019, Raffles Istanbul
16 Ekim, Webrazzi Summit 2019
11 Kasım, Webrazzi Developer 2019, Raffles Istanbul
11 Aralık, Webrazzi Fintech 2019, Raffles Istanbul

Webrazzi Pass, Webrazzi’nin 2019’daki bütün konferanslarına antre hakkı sağlıyor!

Yıl içindeki tüm konferanslarımıza katılım hakkı sağlayan Webrazzi Pass, bununla beraber büyük bir fiyat avantajı da sunuyor. Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi Pass’e 1 ya da 2 şahsiyet alımlar için 3 bin 250 TL, 3 ve üzeri adetler için ise birim fiyatı 2 bin 950 TL’den sahip olabilirsiniz.

20 Şubat Çarşamba günü yine görüşürüz!

Getir GetirYemek Nazım Salur Webrazzi E-Ticaret 2019

Favorilere Ekle

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved