Kişisel Web Blog

FOXplay’in Türkiye’deki ilk orijinal yapımı 4N1K Yeni Başlangıçlar, şubat ayında yayınlanacak

28.01.2019
126

Fox TV‘nin çoğu ülkede mevcut olan online platformu FOXplay‘in Şubat ayında ülkemize antre yapacağı bilgisini geçtiğimiz haftalarda sizlerle paylaşmıştık.

Diziler, filmler, programlar, yarışmalar ve daha çoğu içeriğin yanı sıra, mobil, tablet ve Smart TV’ler üzerinden yalnızca dijitale özel olarak hazırlanan diziler ve programlar da izleyicilere sunulacağı FOXplay’in birincil orijinal içeriği olan 4N1K Yeni Başlangıçlar da şubat ayı itibarıyla platformda yayınlanmaya başlayacak.

Yapımcılığını Fabrika Yapım/Öner Arslanel’in, koordinatörlüğünü Ali Leskay’ın üstlendiği, Hamdi Can Teker’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Deniz Sokullu ile Iftihar Dur’un kaleme aldığı 4N1K’nın FOXplay’in Türkiye’deki birincil dijital işi olacağını belirtelim. Gençler aralarında bir fenomen haline gelen serinin dijital ayağında arkadaş grubu, üniversite sınavının engebeli maratonundan çıkıp İstanbul’da her tarafta buluşacak ve başlarından geçen türlü olaylar konu alınacak.

4N1K Yeni Başlangıçlar, FOXplay’le birlikte acayip bir deneyimi de kullanıcılarına yaşatacak. Instagram’da çoğu kez karşımıza meydana çıkan “hikayeden veya gönderiden satın alma” özelliği, 4N1K ile dijital platformlardaki yerini de alıyor. FOXplay izleyicileri, “İzlerken Al” özelliği ile diziyi izlerken beğendikleri çoğu ürünü benzer ekran üzerinden, izleme deneyimlerini bozmadan satın alabilecekler.

Dizinin şubat ayı itibarıyla foxplay.com.tr ve FOX’un mobil uygulaması üzerinden bedava olarak izlenebileceğini hatırlatalım. FOXplay’in öteki orijinal içeriklerine dair şimdilik herhangi bir bilginin bulunmadığını da belirtelim.

4N1K Yeni Başlangıçlar Fox FOXplay

Favorilere Ekle

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved