Kişisel Web Blog

EvdekiBakıcım, yeni ürünüyle birlikte 2018’in öne çıkan rakamlarını paylaştı

08.01.2019
113
EvdekiBakıcım, yeni ürünüyle birlikte 2018’in öne çıkan rakamlarını paylaştı
EvdekiBakıcım, yeni ürünüyle birlikte 2018’in öne çıkan rakamlarını paylaştı

Çocuk, bebek, ihtiyar ve hasta bakımı konusunda kısa ve uzun süreli hizmet veren teşebbüs EvdekiBakıcım, yeni ürünüyle birlikte 2018 yılında öne çıkan rakamlarını açıkladı.

2018 yılında yüzde 300 gelişen EvdekiBakıcım, bu süreçte 7 binden artı bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı, oyun ablası ve yaşlı bakıcısını bünyesine kattı. 30 binden pozitif aileye ulaşan EvdekiBakıcım’da en fazla seçim edilen hizmetler ise oyun ablası ve bebek bakıcısı oldu. Samsun’a franchise vererek şubeleşmeye adım atan EvdekiBakıcım’ın Anadolu’da da şubeleşmeye başladığını söyleyebiliriz. Ayrıca EvdekiBakıcım’ın gelirlerinin yüzde 10’unu franchise’ların oluşturduğunu da belirtelim.

EvdekiBakıcım, yeni ürünü olan “EvdekiBakıcım Kurumsal” ile kurumlara da hizmet vermeye başladı. Doğuş Holding, Axa, Tekfen Holding, Eczacıbaşı, Doktortakvimi, Commencis gibi şirketler, EvdekiBakıcım Kurumsal üyesi olarak çalışanlarına imtiyaz sunmayı hedefliyor. 500 çalışanı olan bir işyeri, konut hizmetleri sorunu yüzünden yılda 100 bin saat meslek gücü kaybı yaşıyor ve durum böyle olunca Türkiye’deki iş dünyası 1 milyar TL’nin üstünde idareli kayıp yaşıyor. EvdekiBakıcım Kurumsal, üye iş yeri çalışanlarının bütün konut hizmetleri ihtiyaçlarını tek bir platformdan pratik şekilde çözmelerine yardımcı oluyor.

Köpek bakıcısı ve ev temizliği

Çalışanlar şu an bedava ilan vererek yatılı ve gündüzlü çalışan çocuk ve ihtiyar bakıcıları bulabiliyorlar. Oyun ablası hizmetinden de öbür şekillerde faydalanabiliyorlar. Mesela aile akşam sevdiği bir programı izlerken oyun ablası çocuklarla ilgileniyor veya doğum günü etkinliğinde yine tecrübeli oyun ablaları çocuklarla vakit geçirebiliyorlar. Hem oyun ablaları, çocukların mektep sonrası bakımı ile ilgilenerek ailelere takviye oluyor. Mart ayı itibarıyla köpek bakıcısı ve konut temizliği hizmetlerini de devreye alacak olan ekip, çalışanların tüm ev hizmetleri ihtiyacını EvdekiBakıcım Kurumsal ile karşılamayı hedefliyor.

Web sitesi tekil ziyaretçi trafiği 2 kat gelişen ve 2017’de 10 ilde hizmet verirken 2018 sonunda hemen hemen her ilde hizmet vermeye başlayan EvdekiBakıcım, “Kurumsal” ürününü pazara sunması ile beraber yeni bir yatırım turuna da hazırlanıyor.

EvdekiBakicim

Favorilere Ekle

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved