Kişisel Web Blog

Ericsson, Vodafone ile birlikte Hindistan’da 5G için çalışacak

22.02.2019
98

Ericsson, Hindistan’da Vodafone ile birlikte 5G LTE ekipmanları kuracak.

Ericsson, Vodafone ile birlikte Hindistan’da 5G için çalışacak

Ericsson, Hindistan’ın önde gelen telekom servis sağlayıcısı olan ve Hindistan’da belirli pazarlarda 5G‘ye hazır ekipmanları dağıtacak olan ‘Vodafone Idea Limited’ ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Ericsson, bu ortaklık ile birlikte zengin tüketici deneyimi sunmak için yerleşik özelleştirmeler ve yeniliklerle, gelecek nesil teknolojiyi kuracak.

vodafone

ERICSSON 5G İÇİN ÇALIŞACAK

Ericsson, yapılan ortaklık gereği 5G için radyo erişim ve nakliye ekipmanları sağlayacak. Bu çalışmalar ile birlikte gelecekteki 5G teknolojisinin dağıtımı da hızlanmış olacak. Yoğun kentsel alanlarda 5G’nin ilk dağıtımları devam ederken büyük şirketler de bu teknoloji için büyük paralar harcıyor.

ericsson

ERICSSON BAŞKANINDAN AÇIKLAMALAR

Ericsson Güney Doğu Asya, Okyanusya ve Hindistan’ın Başkanı Nunzio Mirtillo şu ifadeleri kullandı: ”Vodafone India ve Idea Cellular ile birkaç yıldır süren ortaklıklarımız mevcut. Şimdi ise Vodafone Idea Limited(VIL) ile yapılan anlaşma sayesinde yeni bir ortaklık aşamasına giriyoruz. Ericsson Radyo Sistemi portföyündeki 5G’ye hazır çözümler, VIL’in LTE ağının kapasitesini artırmaya yardımcı olacak ve müşterileri için yüksek kaliteli mobil geniş bant hizmetlerinin kullanılabilirliğini genişletecektir. Bu dağıtımlar, VIL’in geleceğe hazır 5G ağını oluşturmada önemli bir rol oynayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved