Kişisel Web Blog

Clean Mockups ile tasarımlarınızı daha iyi öne çıkarın

05.02.2019
98
Clean Mockups ile tasarımlarınızı daha iyi öne çıkarın
Clean Mockups ile tasarımlarınızı daha iyi öne çıkarın

Mock-up uygulamaları hayatı kolaylaştırıyor. Özellikle bir şeyler anlatırken kafanızdaki şeyleri görselleştirebilmeniz, anlattıklarınızı desteklediği için karşınızdaki kişinin işini epeyce kolaylaştırıyor.

Bu amaçla geliştirilmiş birçok vasıta var varsayım edebileceğiniz gibi. Oldukça geniş detaylı özellikleri bulunan bu araçlar ara sıra olayı daha ileri taşıyarak hazırladığınız tasarımları koda dönüştürmenizi veya tıklanabilir ülkü getirmenizi bile sağlayabiliyor. Natürel bu tür geniş ayrıntılı özellikleri olan araçların bütçeleri de benzer oranda değişebiliyor. Bilgisayarınıza indirmeniz gereken programlar da cabası…

Clean Mockups, ayrıca kafaları fazla karıştırmadan yalnızca kullanım ve web sitesi tasarımlarını sunumlarda daha şık göstermek, tanıtım çalışmalarında uygulamak ve dilekçe marketleri için görseller planlamak amacıyla geliştirilmiş bir araç. Tarayıcı üzerinden sürükle-bırak yöntemiyle rahatlıkla kullanılabilen bu vasıta, ücretli ve bedava seçenekleriyle iPhone X gibi yeni ekranların da yer aldığı bir taslak tasarım arşivine sahip.

Potansiyel rakipleri dek çok özelliği ve geniş bir arşivi olmasa da ücretli versiyonunun aylık 4$ gibi bir fiyat olması ve pak kullanımıyla ayrıştığını söyleyebilirim.

Hazırladığınız tasarımların arkasını dilediğiniz gibi renklendiriyor olmanız ve ihtiyacınız durumunda png dosyayı da indirebiliyor olmanız bence bir tasarımcı bile olsanız sizi epeyce hızlandıracak bir özellik. iOS ve Android mobil ekranlar, web arayüzleri, ayrı açılar ve yan yana yalnızca görsel üstünde gösterim gibi seçenekleri ile sunumlar, web sitesindeki alanlar, tatbik marketleri, tasarımcıların portfolyoları ve daha bir fazla öbür alanda yerinde maliyetli bir çözüm olarak bu aracı deneyebilirsiniz.

araç clean mockups tasarım arabulucu

Favorilere Ekle

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved