Kişisel Web Blog

Bu yıl iki salonda gerçekleşecek Webrazzi E-Ticaret 2019’un bir salonu e-ihracata ayrıldı

11.02.2019
139
Bu yıl iki salonda gerçekleşecek Webrazzi E-Ticaret 2019’un bir salonu e-ihracata ayrıldı

Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansımızın ikinci tur konuşmacılarının belirlenmiş olduğunu sizlere geçtiğimiz hafta aktarmıştık. Yılın birincil Webrazzi konferansı olacak olan Webrazzi E-Ticaret 2019‘a epeyce kısıtlı bir vakit kaldı. Bu sene iki salonda gerçekleştireceğimiz Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansımızın bir salonu yalnızca e-ihracat konusuna odaklanacak.

E-ihracat salonumuzda ülkemizdeki markaların yurt dıştan nasıl büyüyebileceklerine yakından bakacağız. Webrazzi E-Ticaret 2019’un e-ihracat salonunda “Yerli markaların yurtdışında pazarlama adımları nasıl olmalı?” isimli bir sunum gerçekleştirecek olan NBT Digital kurucusu Eren Koçyiğit, firmaların pazarlama adımları ile ilgili önemli bilgiler paylaşacak.

DHL Express Türkiye Satıştan Sorumluluk Sahibi Genel Müdür Yardımcısı Boğaç Özsan ise keza DHL Express‘in ihracat serüvenine hem de pazarın genel yapısına değinecek. E-ihracat salonumuzda yer alacak olan bir öteki önemli isim ise LC Waikiki Genel Müdür Yardımcısı M. Salih Yılmaz olacak. Tekstil dünyası ile ilgili manâlı bilgiler paylaşacak olan M. Salih Yılmaz, LC Waikiki’nin 29 ülkede nasıl e-ticaret operasyonu kurduğunu ve yönettiği de anlatacak.

Bu isimlerin haricinde e-ihracat salonumuzda Türkiye Iş Bankası Kartlı Ödeme Sistemleri Müdür Yardımcısı H. Bora Gülşeni, Hepsiburada Milletlerarası Ticaret Grup Direktörü Yaman Alpata, B2C Direct kurucusu Yusuf İbili ve Facebook’ta Head of Ecommerce & Financial Services olarak tayin yapan Gül Yüksel Akkaya gibi manâlı isimler de yer alacak.

Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansımıza e-ticaret sektöründe bulunan ya da yer almak isteyen herkesi bekliyoruz. Konferansımıza gelip istediğiniz sunumu izleyebilir, sektörün kayda değer isimleriyle kahve molalarında tanışabilir ve networkünüzü genişletebilirsiniz. Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansımıza bulunma için bilet almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Öteki yanlamasına anında altında ‘Webrazzi konferanslarına katılmanın en kolay ve en yerinde yolu‘ olarak tanımlama edebileceğimiz Webrazzi Pass hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2019 konferans takvimimize de göz atabilirsiniz. Herhangi bir soru ya da görüşünüzü bizimle paylaşmak için ise email protected e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Webrazzi E-Ticaret 2019 Sponsorları

Elmas Sponsor

Altın Sponsorlar

 

Gümüş Sponsorlar

  

Medya Sponsorları

  

Destekleyenler

 

Webrazzi Konferans Takvimi 2019

20 Şubat, Webrazzi E-Ticaret 2019, Raffles Istanbul
17 Nisan, Webrazzi Dijital 2019, Raffles Istanbul
16 Ekim, Webrazzi Summit 2019
11 Kasım, Webrazzi Developer 2019, Raffles Istanbul
11 Aralık, Webrazzi Fintech 2019, Raffles Istanbul

Webrazzi Pass, Webrazzi’nin 2019’daki tüm konferanslarına antre hakkı sağlıyor!

Yıl içindeki bütün konferanslarımıza katılım hakkı sağlayan Webrazzi Pass, aynı zamanda büyük bir fiyat avantajı da sunuyor. Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi Pass’e 1 veya 2 karakter alımlar için 3.250 TL, 3 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.950 TL’den sahip olabilirsiniz.

20 Şubat Çarşamba günü yine görüşürüz!

E-ihracat Webrazzi E-Ticaret 2019

Favorilere Ekle

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved