Kişisel Web Blog

Bosphorist Venture Capital, Metamorfoz girişimine yatırım yaptı

09.01.2019
135
Bosphorist Venture Capital, Metamorfoz girişimine yatırım yaptı
Bosphorist Venture Capital, Metamorfoz girişimine yatırım yaptı

Portföy yönetim şirketi olan İstanbul Portföy ile BUBA Ventures‘ın kurduğu Bosphorist girişim sermayesi yatırım fonu, telekom, finans ve yapay zeka alanlarında hizmetler geliştiren Değişim girişimine yatırım yaptığını duyurdu. Yapılan yatırımın miktarı veya şirket değerlemesi ile ilgili bir bilgi paylaşılmadığını da belirtelim.

2013 yılında kurulan bir girişim olan Değişim, telekom ve finans alanında ürettiği patentli teknolojiler ile kurumların ve bireylerin hayatlarına değerinde katmayı hedefliyor. İnovatif projeler geliştirmeye devam etmeyi planlayan Başkalaşım, aldığı yatırım ile birlikte globalleşmeyi de hedefliyor.

Yapılan yatırım ile ilgili açıklamalarda yer alan BUBA Ventures yöneticilerinden Neda Soydan, Değişim yatırımından heyecan duyduklarını belirtti. Bu yatırımın fon için farklı bir öneme sahip olduğunu da sözlerine ekleyen Soyadan, amaçlarının yalnızca başarılı bir teşebbüs seçmek olmadığını, kendi portföyleri için anlamlı olacak özel bir girişim bulmak olduğunun da altını çizdi.

Data, ağ ve içeriğin karşılıklı kümesinde duran teknolojideki yakınsamayı önemsediklerini de paylaşan Soydan, portföylerine eklenecek olan her girişimin bu ortak kümeye hizmet edeceğini de belirtti. Yatırım ile ilgili yeni bilgilere ulaştıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Bosphorist BUBA Ventures İstanbul Portföy Metamorfoz

Favorilere Ekle

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved