Kişisel Web Blog

Birden fazla formatta ve hızlıca tablo oluşturmanızı sağlayan servis: Charts Factory

12.02.2019
110
Birden fazla formatta ve hızlıca tablo oluşturmanızı sağlayan servis: Charts Factory

Charts Factory her hangi bir data tabanı bağlantısına gereklilik duymadan pat diye artı formatta tablo oluşturmanızı sağlıyor. Verileri kolayca ekleyebildiğiniz Charts Factory’de çabucak tablo türlerini değiştirebiliyor ve istediğiniz renkleri seçebiliyorsunuz. Charts Factory’de oluşturduğunuz tabloları görsel olarak indirebileceğiniz gibi link üzerinden paylaşabileceğinizi de ekleyelim.

Charts Factory’de tablo meydana getirmek için sitenin sağ üst köşesinde yer alan Tablo Oluştur düğmesine basmanız tatmin edici. Gerisinde size sunulan düğmeler üzerinden tablonun türünü, renklerini, metinlerini  ve verilerini kolayca değiştirebiliyorsunuz.

Tablolar için 14 ayrı renk seçeneği sunulan Charts Factory’de 8 farklı tablo türü bulunuyor. Bu Nedenle projelerinize yerinde tablolar aralarında zahmetsizce tercih yapabiliyorsunuz.

Tablonuzu oluşturduktan daha sonra bilgisayarınıza görsel olarak indirebilir ve başka platformlarda oluşturduğunuz sunumlara ekleyebilirsiniz. Benzer şekilde bu tabloyu dijital olarak paylaşmayı tercih ederseniz, link olarak başkalarına göndermeniz de mümkün.

Girişimin sitesinde Charts Factory üzerinden oluşturulan tabloların sunumlarda, eğitim dokümanlarında ve ödevlerde kullanılabileceği belirtiliyor. Hala geliştirilmekte olan platforma verileri teker teker girmek zorunda olunması, Charts Factory’nin önündeki engellerden biri olabilir. öte yandan girişimin kurucusu Ecehan Ece, yeni özellikler eklemeye devam ettiklerini ifade ediyor. Dolayısıyla yakın zamanda buna benzer bir özelliği de platformda görmemiz mümkün.

Charts Factory

Favorilere Ekle

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved