Kişisel Web Blog

Abonelik temelli yemek tarifi girişimi SimplyCook 4,5 milyon pound yatırım aldı

18.01.2019
106
Abonelik temelli yemek tarifi girişimi SimplyCook 4,5 milyon pound yatırım aldı

Yemek odaklı betimleme kiti girişimi SimplyCook, A Serisi yatırım turunda 4,5 milyon pound yatırım aldığını açıkladı. SimplyCook’un yatırım aldığı turu idare eden isim olarak karşımıza Octopus Investments çıktı.

İngiltere merkezli SimplyCook, HelloFresh, Gousto ve Marley Spoon gibi öteki tanım veya yemek kitlerinden ayrı olarak, tarifleri yiyeceklere çevirmek için gereken tüm taze malzemeleri göndermiyor. Bunun yerine, yemeği pişirmek için gereken otlar, baharatlar, soslar ve öteki ekstraları “içerik kitleri” olarak adlandırıyor ve onları gönderiyor. Geri kalan malzemeler içinse SimplyCook’un tanım kartlarına bakmak gerekiyor.

Malay Laksa

Learn how to make Malay Laksa in just 20 minutes!This delicious, authentic Malaysian dish has been a SimplyCook customer favourite from day one. Halfway between a spicy noodle soup and a curry, this dish ticks all the flavour boxes birli well as being very healthy and nutritious with the inclusion of asparagus and butternut squash.

Gepostet von Simplycook.com am Dienstag, 10. Mai 2016

SimplyCook kurucusu ve CEO’su Oli Ashness, SimplyCook’un lezzet kitlerinin daha geniş kitlesel pazar çekiciliğine sahip olduğunu savunuyor. Bunu da bozulabilen ürünleri göndermektense yemeğin özünü yaratıcı içeriklerin gönderilmesine bağlıyor. Ashness, taze ürün gönderiminin bu sektörün hala yüzde 25’i ila 50’sini oluşturduğunu, ama burada maksimum uyarı çekenin içeriği yaratmaya tezgâhtar olan diğer ürünler olduğunu söylüyor. Oli Ashness hem taze ürün gönderimini de sevdiğini, ancak kullanıcılardan ayda 100-200 pound yerine 10 pound almanın daha basit ve efektif olduğunu savunuyor. Bunun da müşteri sayısını artırma konusunda ciddi bir yardımı olduğunu söylemek mümkün.

SimplyCook’un yemek yemek tarifleri paylaşan somut mağazalar açtığını da hatırlatalım. Bu da Ashness’ın dinç atıştırmalık şirketi Graze‘ye eş karma bir online-offline model izlediğini bizlere açıklıyor.

SimplyCook’un aldığı yatırımı İngiltere’de ve globaldeki büyümeyi sürdürmek için teknolojiye, satmak ve pazarlamaya oturtmak için kullanılacağını da hatırlatalım.

SimplyCook

Favorilere Ekle

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved