Hasan Zanbak

Nasıl giyilir: Gündüz Kıyafetleri

08.11.2018
140
Nasıl giyilir: Gündüz Kıyafetleri

Onları sadece dışarıda değilken dışarıda geçirdiğiniz gecelerde partilere taktınız, ama onlar kesinlikle NSFW idi. Artık parti ve eğitmenlere şık restoranlara kot pantolon giyebileceğinize göre, bu tür kurallar gerçekten geçerli değildir. Payetli bir etek 16 saatlik bir masa-akşam yemeği için bir görünüm değil, ama kesinlikle bir Cumartesi öğle yemeği – muhtemelen bile brunch, mimoza içmeye hazır olun. (Bu etek tamamen gerçekleşecek, bu yüzden gerçeklerle yüzleşebilirsiniz.)

Bu bir gardıroptan kurtuluş fırsatı, çünkü karanlıktan sonra giydiğiniz gibi gün ışığındaki saatlerde aynı pulları giyebiliyorsunuz – sadece onları farklı bir şekilde giyiyorsunuz. Burada giydiğim etek uzun zaman önce elbise olarak kullanılan benimkilerden biri. Ayak bileği-kayışlı sandalet ve bir kot ceket ile dışarıda giydiğim spagetti kayışları ile basit, esnek, kısa elbisesiydi. Bir süre önce böyle giymeyi bıraktım. Hangi yaşın uygun olduğuna dair katı kurallara sahip küçük bir tabularım  var, ama on yıl önce kim olduğunuzu gösteren bir görünüme kararlı bir şekilde sarılmanın bence o kadar sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Siz ve gardırobunuz, elastiki bel kemeri loungewear’ına gitmeden evrim geçirebilir ve olgunlaşabilirsiniz.

Nasıl giyilir: eski ceket

Her neyse, o elbiseyi bir daha asla giymeyeceğimi biliyordum, ama tıpkı Marie Kondo’nun sohbeti kendime sorarken, bu çok kısa elbisenin etek için mükemmel bir uzunluk olduğunu anladım. Bu yüzden onu güzel kuru temizleyicime götürdüm ve en üst birkaç santimi kapattı (etiketle birlikte, daha fazla aldığım yerden başka bir fikrim yok) ve, voilà, hazır olan mükemmel bir kokteyl boyu etek iyi vibrasyonlarla donatılmış ve bir fantaza mal olmuş.

Gardırobunuzun parti kıyafetlerinde saklanan mükemmel gündüz pullarınız mı? Etek olarak çalışmak için bir elbise kesmeye gerek yoktur: uzunluk çalışırsa, üstte bir süveter veya tişörtü giymeniz yeterlidir. Dışarı çıkmak için giyilen kıyafetler, istediğiniz sıklıkta giyilemez. Kokteyl fonlarında, kendilerinden ve sabahtan kalkmak zorunda kalmazsınız. Öyleyse, eğer bir payetli etek haftasonu öğle yemeği için tıknaz bir örgü ve ayak bileği botları ile eşleşebilirse, ya da payetli bir yelek, giydiğiniz kot pantolonları canlandırmak için bir kaburga hırka altında kayabilir – bu bir kazan-kazan. Kışın parlak tarafına bakın: koyu renkli soyunma şimdi teatime başlar. Rahat bir örgü ve tıknaz ayakkabılar ekleyin ve iyi zamanların erken dönmesine izin verin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Hasan ZANBAK Copyright © 2018 - All rights reserved.